Aktuality, drby aj.

14. března 2008 v 22:57 | redakce |  ╠ 3.číslo - březen 2007
Na této straně se píše o mnohých věcech. O těch, které byly, které jsou a o některých, které se ještě nestaly.
UPOZORNĚNÍ:
Vše, co se nachází na této straně může, ale nemusí být pravda. Pevně doufáme, že o nikom nebude napsána lež a ani pravda, která by jej ,,rozčílila". Pokud se tak stalo, srdečně se omlouváme a přejeme hezké prožití zbytku dne.
Nové skříně
Ve škole se o jarních prázninách měnily vestavěné skříně. Prvním krokem byla učebna chemie a fyziky, která byla přestavěna o letních prázdninách roku 2005. Vedení školy se velmi snaží o modernizaci školy. Někteří žáci však misto toho, aby si toho vážili, dále a v mnohých případech i usilovněji ničí školní majetek.
Dodržují všichni zákon?
V minulém vydání časopisu Vodotrysk jsme vás upozorňovali na zákon, podle něhož nesmí v areálu školy kouřit žáci ani učitelé či ostatní zaměstnanci školy. Ale řídí se jím všichni, ať už nezletilí a nebo dospělí?
Máme se bát? *
Někomu se nelíbí, že máme ještě jeden školní časopis a že Vodotrysk do všeho strká nos. My se ptáme, co je na tom špatného? My osobně si myslíme, že Vodotrysk nedělá nic jiného než to, co se od školního časopisu čeká. Velice nás mrzí, že když někdo píše pro náš časopis, někteří se na něj dívají jako na špatného. Ale my jenom chceme, abychom viděli dění na naší škole očima dětí.
Trocha pohodlí
Vedení školy dopřálo našim žákum trochu pohodlí a to v podobě laviček různě rozmístěných po naší škole.
* články označeny touto jedinou hvězdičkou (nepleťte si je s hodnocením knih) jsou upraveny do ,,stravitelné podoby", protože z původních článků by někomu mohlo být špatně od žalůdku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama