Co je to vlastně blog a blog.cz...

15. března 2008 v 10:59 | Denizka |  ╠ 4.číslo - únor 2008
Tímto článkem bych vás chtěla seznámit se stránkou www.blog.cz, která patří mezi 1o nejnavštěvovanějších serverů v České republice.

Takový blog si může založit skoro každý nebo alespoň ten, kdo má nějaké malé zkušenosti s počítačem a internetem. Nemusíte mít žádné zkušenosti s programováním ani s grafickým editorem. Tyto stránky jsou oceňovány odborníky, protože založení blogu je otázkou minut a zprovoznění a úprava pozadí a zahlaví může být dle vašich představ. Blog.cz má vyvinutou velkou podporu funkcí jako třeba komentáře, rubriky, statistiky, ankety, vkládání videa a fotografií, na které máte 1GB prostoru, ale také články, na které máte prostor neomezený.
Ale co je to vlastně blog jednou větou? Blog umožňuje snadno a zdarma vytvořit si internetové stránky. Chcete si založit blog a nevíte jak na to? Tak vám dáme instrukce o založení blogu: Otevřete si stránky www.blog.cz !
  1. Klikněte na založit nový blog!
  2. Zaregistrujte se!
  3. Začněte psát nové články a vkládat fotografie!
Tak hurá do zakládání nových blogů, protože co nový blog, to nové informace ve světě internetu!
____________________________________________________________________________
POD ČAROU
A kde najdete Vodotrysk na webu? Věřte tomu nebo ne, i my Vodotryskáči nemáme valné zkušenosti s programováním, takže i svůj školní časopis najdete na prachobyčejném blogu... Původní zastaralý blog jsme zrušili a od června 2007 je v provozu nový blog, který naleznete na adrese: www.ekozoo-vodotrysk.blog.cz, takže pokud vás zajímá, co bylo v předešlých číslech, jakou děláme anketu do dalšího čísla nebo něco o redaktorech, kteří pro vás píší co nejzajímavější články... Tento blog je spojen s chovatelským klubem Eko Zoo a mnohými dalšími věcmi... Některé informace týkající se Vodotrysku naleznete také na webech: www.marenky.blog.cz nebo www.warwinky.blog.cz. Na všechny blogy se podívejte, třebas tam najdete nějakou tu inspiraci... Každopádně sem můžete psát svoje připomínky, dotazy nebo třeba nápady.
Pokud chcete zvolit diskrétnější formu komunikace, neváhejte a pište na nvoý e-mail Vodotrysku, který zní: vodotrysk-redakce@seznam.cz. Budeme se snažit co nejdříve odpovídat, ale jak jistě víte, nic není jisté... alias všechno je relativní...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama