Kam vyrazit???

15. března 2008 v 11:04 | redakce |  ╠ 4.číslo - únor 2008
Taky vás už nebaví věčné vysedávání doma před televizí, kdy vám společnost dělá maximálně otravný sourozenec a miska brambůrek? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit:

KATOLICKÝ DŮM KŘIŽANOV
  • 8.2. 2008 19:30 - Gruzie - Za hudbou, kulturou i historií této 5 milionové země ležící v kavkazkém pohoří vás fotkami a zážitky z cesty zavede bývalý křižanovský kaplan Jan Hanák.
  • 9.2. 2008 19:30 - Poslední plavky - Komedie, v níž se představí Petr Čtvrtníček, Jiří Lábus nebo Josef Polášek, vypráví o tom, jak se z obyčejného rybníka pokusí Jarda Kuchař vytvořit středisko cestovního ruchu za pomoci monstrózního sumce Lojzi. Jak to dopadne, to se dozvíte v kině, takže neváhejte!
  • 16.2. 2008 19:30 - Nový Zéland - Víte, co všechno je na těchto ostrovech naopak? Za jediný večer se vám pokusí mladí cestovatelé Jana Plocková a Tomáš Vinopal, kteří strávili na Novém Zélandu úžasný rok, přiblížit, jak moc se přistěhovalcům podařilo vypořádat se s původním maorským obyvatelstvem, kde najdete Jižní Alpy a kiwi s nohama, a jak to je se sopkami, kajakingem, chozením po ledovích, termálními údolími či ovcemi.
  • Úterý a čtvrtek 18:30 - Cvičení žen - Pro všechny zástupce něžného pohlaví, kteří si chtějí zaposilovat, zacvičit aerobic nebo s míči.
  • Pátek 15:00 - Stolní tenis - Pokud máte silnou paži, tak neváhejte a přijďte si změřit své síly s ostatními hráči. Často se uskutečňují i turnaje.
  • více informací o programu Katolického domu naleznete na webových stránkách: www.katak-krizanov.cz.
GALERIE DVOREK KŘIŽANOV
  • každá rozumná doba - Galerie Dvorek - Pokud toužíte po troše umění nebo si chcete zakoupit něco, čím byste obohatili svůj domov, tak určitě navštivte Galerii Dvorek, která během roku uspořádává různě tématicky řazené výstavy.
  • více informací o Galerii Dvorek, o jeho expozicích a akcích nalezntete na webových stránkách: www.galerie-dvorek.cz.
A pokud vás nic z toho neláká, tak určitě není k zahození nějaká ta literatura... Pokud nemáte nic kloudného doma bo u babičky, tak si skočte do buď do školní knihovny, do které se dostanete o velké přestávce v pondělí a čtvrtek nebo do knihovny na obecním úřadě, kam se dostanete v pondělí od 07:30 do 11:45 a v pátek od 12:15 do 16:00.
Další informace o akcích v Křižanově naleznete na webu: www.krizanov.cz.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama