Úvod II.

16. března 2008 v 14:54 | redakce, Rybana |  ╠ 2.číslo - listopad 2006
Milý čtenáři,
pomalu se blíží Vánoce a vy v rukou držíte dárkový balíček informací a anket z vašeho okolí. Co vás po touto sprchou informací čeká? Ikdyž jsme nezískali nic tak čteného jako jsou přílohy či oblíbenost učitelů, něco jsme přeci jen vyštrachali. Je to rozhovor s paní učitelkou Mgr. Marií Rajnoškovou. Dozvíte se, co dělá, jaké má úspěchy a jaký má názor na naše žáky. Dále narazíte na ekologii (Šetříme ropou?, Eko koutek), novou knihu o Křižanově. Ale hlavní, co náš časopis preferuje, jsou názory a příběhy žáků. Proto se tady trochu dozvíte ze života středoškoláků, kteří vám dají pár rad k výběru střední školy. Porovnáme také první stupeň s druhým a mnoho dalšího.

Pokud se i vy chcete stát spoluautory tohoto časopisu, neváhejte a pište. Pište postřehy, zážitky, drby a články o všem co vás zajímá, protože Vodotrysk je tu hlavně pro vás. Upozorňujeme, že přijímáme pouze věrohodné a nevulgární informace.
Kontakty:
Adresa: Nová 500, Křižanov 594 51, Nová 506, Křižanov 594 51
_______________________________________________________________________________
POD ČAROU
I mezi studenty středních škol se najde pár filosofů. Na jednů z úvodních hodin dějepisu jsme si měli přinést nějaké motto, které souvisí s historií. Jelikož na to spolužačka zapomněla, vymyslela si své vlastní.
Každý člověk je originální výtvor přírody, s historií mnohdy těžkou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 www.in-my-world.blog.cz www.in-my-world.blog.cz | Web | 16. března 2008 v 14:55 | Reagovat

www.in-my-world.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama