Úvod V.

15. března 2008 v 12:43 | Onndy, Evulka |  ╠ 5.číslo - březen 2008
Milí čtenáři,
opět vás vítáme při čtení vašeho školního časopisu. Možná se sami sebe nebo svého spolužáka ptáte, proč vychází další (jubilejní páté) číslo Vodotrysku tak brzy po předešlém. Důvodů je několik: Z ekonomického hlediska jsme nemohli vydat čtrté číslo v původním rozsahu, jelikož by bylo příliš drahé. Proto nám mnoho článků zbylo. Další důvod je ten, že se naše redakce nehorázně rozrostla. Jak?

Začneme od začátku. Naše patronka p. uč. Radomíra Schmidová byla jmenována historicky pvním šéfredaktorem Vodotrysku. Jen díky ní se totiž tento časopis dostává do vašich rukou. A jdeme na základní redaktory! Je tu Maty (o škole, názory, ankety, rozhovory), NiCool (slohovky, úvahy, ankety), Denizka (zážitky se zvířaty, lidské příběhy, o škole, zábava), Anetka (zábava, o škole), Evulka (recenze knih a filmů, úvahy, citáty), Lea (recenze, zábava), Barča (o zvířatech, úvahy, rozhovory) a Onndy (recenze, ekologie, o zvířatech). Přispívají nám Luciska (úvahy), Pindruš (sport), Anonym (slohovky), Pája a Bambula (slohovky, sport), Párek (sport), Danek (sport), Rybana (slohovky), Renítko (úvahy, slohovky, zážitky se zvířaty, recepty), HÁDEJ-KDO-JSEM (úvahy, zážitky se zvířaty), TFK (zábava, citáty), Verča (inzerce) a Aný (recepty). Z učitelského sboru nám zatím přispívá jenom p. uč. Iveta Doležalová.
Zde vidíte, že jsme se doopravdy trošku rozrostli. To ale neznamená, že nehledáme nové radaktory nebo přispěvovatele. Na naší škole je totiž jen málo příležitostí, jak se ukázat. Pokud se vám něco nelíbí, chcete se s něčím svěřit, něco zajímavého jste zažili nebo chcete psát o čemkoli jiném, neváhejte a vyhledejte někoho z redaktorů nebo samotnou šéfredaktorku. Ta stejná nabídka platí i pro všechny zaměstance školy.
Pokud nikoho z týmu redaktorů neznáte nebo se třeba stydíte, posílejte své příspěvky, názory a náměty na mailovou adresu vodotrysk-redakce@seznam.cz.
Všem redaktorům, přispěvovatelům, obětem našich anket a průzkumů, paní šéfredaktorce, ale i vám čtenářům patří veliký dík za to, že děláte Vodotrysk takovým, jakým je...
Chcete vědět, co vás čeká v tomto novém čísle Vodotrysku? Tak se zhluboka nadechněte a...
...otočte na další stranu!
____________________________________________________________________________
CITÁTY
Jsem něžný, jsem krutý - jmenuji se život.
Život je boj a sebevrah je ulejvák.
Alteri semper ignoscito, ti bi ipsi nonquam. - Každému vždy odpusť, sobě samému však nikdy.
Vždycky je pro co žít, i kdyby to měla být vůně květin.
Nikdo nesetře slzy tak, jako ruka toho, jež je způsobil.
Vy se mi smějete, že jsem jiná a já se vám směju, že jste všichni stejní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama