Nejnovější novoty

26. dubna 2008 v 10:59 | NiCool |  ╠ 6.číslo - duben 2008
Takže, ke změnám, které jsme s Denizkou uvedly v článku Škola v novém kabátu, přidávám další nové změny, které určila paní ředitelka a které se již brzy stanou součástí školního řádu. Takže abych šla popořádku:

  1. Zákaz mobilních telefonů ve škole. Mobil můžeme mít pouze v tašce, protože se na internetu objevily fotky a videa, na kterých jsou učitelé natáčeni ve vyučování, což je porušování osobních práv.
  2. Zákaz mp3 a mp4 přehrávačů. Můžou se používat pouze o přestávce, neboť žáci buď nevnímali výuku a neposlouchali učitele nebo si nahrávali učivo a pouštěli si ho při písemkách. (Těch pár stránek se přece dá naučit, děcka!)
  3. A všechny zákazy jsou ukončeny posledním a nejvarovnějším zákazem, který se týká alkoholismu na zábavách. Samozřejmě, že alkohol na zábavy prostě patří, stejně jako nevěsta na svatbu, ale to ještě neznamená, že se lidi školou povinní zlinkují do němoty, že ani nejsou schopni mluvit. Ne na jedné zábavě by se našla minimálně desítka žáků naší školy, kteří nejsou schopní nad sebou držet sebemenší sebekontrolu. Proto bude zábavy chodit kontrolovat někdo z obce, aby se toto neopakovalo. A pokud se tak stane a škola se o tom dozví, okamžitě bude informována obec a případ se bude řešit s rodiči. Takže děcka, když už chcete pít, přiměřeně, ať neděláte ostudu nejenom sobě, ale i svým rodičům. Až budete na střední, dělejte si co chcete, ale na základce si dejte pohov...To sem prostě nepatří!
P.S. K zákazu číslo 2: Je sice pravda, že žáci si tohle nesmí dovolit, ale co učitelé? Ti mohou v době dozoru poslouchat přehrávače? Podle mě by tento zákaz měl platit jak pro žáky, tak pro kantory, protože se najde určitá osoba, která když má dozor, poslouchá písničky místo toho, aby některé žáky okřikla, když si ,,otloukají těla a hlavy". Nebylo by to spravedlivější?
_____________________________________________________________________________
VTIPY
Co proletí broučkovi hlavou, když narazí na přední sklo v autě? Zadeček.
Kdy má slepec klaustrofobii? Když mu strčíte hůl do kýblu.
Proč se vyrábí bílá čokoláda? Pro cikány, aby si neukousli prsty.
Je to chlupaté, vlhké a uvnitř plné semena co je to?? Kiwi..
Co je horší než přejet malé dítě autem?? Dostat ho z pneumatik...
Arnold Schwarzenegger to má dlouhé.
Helmut Kohl to má krátké.
Madonna to nemá vůbec.
Papež to má, ale nepoužívá to.
Co je to?
Příjmení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 9. června 2008 v 20:48 | Reagovat

nejvetši pitomost je to že musime pořad neco nosit do školi podepsany :-) jako třeba tos těma telefonama.Naši namitly že zachvilku budu nosit domu po častech školní řad :-) myslim si že by to byla pravda kdybych neopouštela zakladku

umpřímně lituji ty co tu zustavaj

a ješte to jam mužeme chodit o velkych přestavkach ven -a neni to zbytečny?? velkou přestávku nám zkrátili o pěk minut za tech 15 minut

museli bys me se prezouvat oblekat a to bys me asi za tech 15 minut nestačili myslim si že tohle jenvetši pitomost

2 Onndy Onndy | 14. června 2008 v 17:14 | Reagovat

Omlouváme se za zpoždění - správce blogu (já) byl několik týdnů nepřítomen.

Chození ven o přestávkách se budeme věnovat v tomto (květnovo-červnovém) čísle. Pokud chcete, neváhejte a napište krátký článek na toto téma. S velkou pravděpodobností bude otištěn.

Děkujeme za projevený zájem a přejeme hezký konec školního roku a skvěle prožité prázdniny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama