Rozloučení s prázdninami 2010

6. září 2010 v 23:53 | ON |  AKTUÁLNĚ
A je to za námi. A co? No přece třetí ročník Rozloučení s prázdninami. To sice proběhlo (až) v neděli 5. září 2010, ale tím spíš jsme se na chvíli vrátili do těch pohodových prázdninových chvil. Tahle věc proběhla na školním hřišti pod taktovkou Centra Džungle, Duhové školky a samozřejmě Vodotrysku. I když celý týden bylo slušně řečeno psí počasí, jakoby někdo tam nahoře vyslyšel naše prosby a na neděli nám nachystal (relativně) nádherné počasí.

Od 14.00 se to začalo pomalu scházet. Vodotrysk připravil soutěže pro děti, prodával vlastnoručně vyrobené předměty a provozoval provizorní bar, Džungle a školka měly na starosti párky, vynikající klobásy, kofolu a teplé pitivo (čaj a kafe).

Zároveň s Rozloučením probíhal i Koláčový jarmark (po předchozím Perníkářském a Bábovkovém jarmarku). Soutěžilo se ve dvou kategoriích - o koláč nejchutnější a koláč nejkrásnější. Koláče byly k vidění různé - sladké, slané, cibulové, velké, malé, dozlatova upečené... O vítězi rozhodla odborná porota a vyhlášení proběhlo v 16.00. Vítězky na prvních třech místech si odnesly poukázky na nákup potravin. Po formálnostech a předávání cen začala ochutnávka, přesněji řečeno lidová žranice. =)

A jakmile bylo po koláčích, začala hrát výborná (ale doopravdy výborná) skupina Na šikmé ploše. Kdo se neodvážil tancovat, rozhodně si alespoň broukal nebo se pohupoval. Postupně docházely klobásy, párky, vodka do koktejlů, děti už vyhrály co se dalo... Atmosféra byla skvělá a několik věrných tu zůstalo do opravdu pozdního odpoledne.

Co říct závěrem? Snad jen díky všem, co se zúčastnili, a moje velké díky organizátorům. =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama