Piškotéka

8. října 2010 v 15:04 | ON |  AKTUÁLNĚ
Diskotéka je pro teenagery, proto jsme pro malé děti uspořádali Piškotéku. Piškotéka se konala v neděli 3. října 2010 ve zdejší sokolovně pod taktovkou neformální skupiny dětí a mládeže Vodotrysk.

Celý předcházející týden nás sice děsilo sychravé a deštivé počasí, ale o víkendu se s mraky rozehnaly i naše obavy.

Už od 14. hodiny k sokolovně mířily kroky desítek rodičů se svými ratolestmi. V sále jsme pro všechny připravili posezení, bar s míchanými koktejly (nealkoholickými pro děti a s kapkou alkoholu pro jejich rodiče) a rautový stůl se stylovými specialitami - piškoty s banány v čokoládě a piškoty s marmeládou - to vše obklopeno všudypřítomnými bonbóny. V patře pak byly nabízeny párky v rohlíku, kofola a další občerstvení. K zakoupení tu byly také výrobky ruční práce členů Vodotrysku jako malovaná trička a deštníky, hrnky, svícny, rámečky na fotky, podzimní dekorace aj. Všechny prostory sokolovny byly pečlivě zkrášleny spoustou balónků a krepového papíru.

Děti si odpoledne jak se patří užily: vyřádily se při tanci, při čemž některé taneční kreace byly vskutku akrobatické a setkaly se s uznáním a obdivem přihlížejících rodičů. Velký úspěch slavily písničky Dády Patrasové, Šmoulů a Maxim Turbulenc. S mimořádným zápalem si děti také zasoutěžily a ke konci nám předvedly i svá pěvecká nadání, což jsme všichni oceňovali bouřlivým potleskem.

Druhý den je ale čekala škola a školka, takže jsme se kolem páté hodiny rozloučili a "piškoti" šli s rodiči zas domů. Jsem si jistý, že většina po tak aktivním odpoledni usnula jak nemluvňata.

Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravě, a hlavně všem, kteří přišli a strávili s námi příjemné nedělní odpoledne. Velký dík patří také Městysi Křižanov za finanční podporu.

by Andrejs
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama