+ POPELNICE - léto 2008

Po zábavě...

3. srpna 2008 v 3:06 | Onndy
Takže... právě jsem se vrátil z dnešního velkolepého otevření nového výletiště na Škrejblíku. A jaké to bylo???
No, na zahájení v 19:00 jsem nebyl, ale hudba se nesla skvěle! V 21:00 jsme dorazili na místo - k jídlu bylo pečené prase, k pití točená kofola, pivo a nějaké to alko... Skupina Akcent hrála skěle, ale dvakrát vypadla v celém areálu elektrika. Přestali hrát cca v 2:30, což byla velká škoda, protože většina nás bylo už pořádně rozšoupnutá... :-( Tak snad jindy. Dočkali jsme se také veřejného poděkování za účast od hlavního organizátora - velkého motorkáře Jindry Tomka! My taky děkujueme!!!
Mno, slibovali jsme žhavé foto, ale bohužel na to nějak nedošlo... :-(, tak snad jindy... určitě!!!

Otevírání nového výletiště

2. srpna 2008 v 10:18 | Onndy, NiCool
Právě dnes v 19:00 hodin proběhne otevření zcela nového výletiště na všem křižanovákům známém Škrejblíku!
Za vším stojí SDH Křižanov a první změny jste mohli sledovat již při pálení čarodějnic - sociální zařízení, nové výčepy atd. Od dubna zde ovšem vyroslo také velké pódium a dlážděný parket.
Hrát zde bude skupina Akcent (popravdě řečeno o nich slyším poprvé v životě), občerstvení bude zajiště - důležíté upozornění: peče se prase. A klíďo si sebou můžete vzít i plavky a vykoupat se ve zdejším rybníku - teda pokud se neosypete... =)
Takže dneska se tam snad někde uvidíme - pokud se nestane nic vážného, přineseme vám nějakou anketu přímo ze zábavy a také žhavé fotografie.

Co se děje u kostela???

1. srpna 2008 v 20:16 | Onndy
Co se to vlastně u našeho krásného kostela sv. Zdislavy a sv. Václava děje???
Už asi čtyři týdny se po celém obvodu kostela hemží hordy horlivých brigádníků, kteří podle různých zdrojů pracují za 50 Kč na hodinu, což je celkem pěkný balík...
Přibližně před týdnem se celá pracovní četa vypnula u kostela pásky s nápisy ZÁKAZ VSTUPU a přesunula na Meziříčskou ulici, kde se pustili do budování chodníků. O tom zase příště.
Co se vlastně u kostela děje se pokusíme co nejdříve zjistit a budeme vás o tom okamžitě informovat!!!

Vodotrysk opět v ulicích!

1. srpna 2008 v 12:51 | Onndy
V pondělí 29.července vyrazili někteří redaktoři Vodotrysku opět do ulic - tedy lépe řečeno na naše křižanovské náměstí. Naším cílem tentokrát nebyla žádná anketa do Vodotrysku, nýbrž dozatník o dětském hřišti na kopečku (všem známý pod názvem houpačky) do Křižanovského zpravodaje, pro který také píši a se kterým Vodotrysk spolupracuje.

Jak se dělají kožichy (Upozornění: Jen pro silné povahy!)

10. července 2008 v 17:52 | Onndy, Denizka
Když jsme do šestého čísla připravovali anketu o činčilách a kožiších, jedna osoba nám zaslala odkaz na video, kde je natočeno, jak zabíjejí zvířata na kožichy, stahují je z kůže a další hrůzy. Ani já (Onndy) ani Déna jsme neměli sílu se dodívat do konce.
Hrůzné video najdete TADY. A dejte na naše upozornění!!!

Křižanovští fotbalisti v novinách...

10. července 2008 v 10:38 | Onndy
Opravdu - v mailové soutěži týdeníku Vysočina vyhrál SK FC Křižanov, který postoupil do I.A třídy!!! A co taková výhra obnáší? V novinách byl otištěn velký článek (na jednu stranu) o křižanovském fotbale.
Najdete zde velký rozhovor s trenérem Janem Fňukalem, který ale opouští křižanovské a vrací se zpět k rodným z Velkého Meziříčí. Jen tak pro představu:
Redakce týdeníku Vysočina: Myslíte si, že na Křižanov tahle přece jenom poměrně vysoká soutěž není moc? (pozn. redakce: Za co nás máte!?!)
Jan Fňukal: Křižanov je taková vesnička středisková, ale vždycky se tady rodili dobří fotbalisti, tak proč ne...
zdroj: týdeník Vysočina
Více si přečtěte v novinách... =)

Křižanov vyhrál!!!

10. července 2008 v 0:10 | Onndy
No dobře, Křižanov přímo ne, ale SK FC Křižanov vyhrál v mailové soutěži a ještě dnes o něm výjde VELKÝ článek ve Žďárském deníku!!! Tak neváhejte a kupte si jej!!!
Více informací o výhře v soutěži a o tom, co se ve Vysočině o Křižanově dozvíte, najdete TADY.
P.S.: Hlasujte zde v anketě... - click na celý článek...

Motto týdne by Venca...

7. července 2008 v 22:14 | Venca
Pesimista vidí v tunelu tmu,
optimista vidí světlo na konci tunelu,
realista vidí světla vlaku.
Strojvůdce vidí tři °°°debily°°° na kolejích.

Motto týdne by Josef...

6. července 2008 v 23:22 | Josef
Kdo jámu jinému kopá, ten je u něj na brigádě.

Podpořte SK FC Křižanov!!!

6. července 2008 v 20:02 | Onndy
Fandíte našemu fotbalovému týmu nebo jste křižanovský vlastenec? Ať už z těchto důvodů nebo z jakéhokoliv jiného chcete ještě více proslavit křižanovské fotbalisty, kteří postoupili na krajský přebor, tak neváhejte!!!
Proč? Právě probíhá soutěž ve Žďárském deníku mezi všemi týmy, které postoupili na kraj, o to, o kterém z nich se bude ve čtvrtek 10.července 2008 psát v novinách.
Jak? Stačí poslat e-mail na ondrej.dudas@denik.cz a do předmětu napsat SK FC Křižanov. Nic víc! Maily posílejte do zítřejšího (pondělního - 7.července 2008) dopoledne.
Více informací o této soutěži najdete ZDE, více informací o křižanovském fotbalu najdete ZDE.

Anketa a bleskovka s pokřikem KDO NESKÁČE, NENÍ ČECH!!! - UKONČENO

14. června 2008 v 12:02 | Onndy
Takže, dneska jsme se (já a Maty) opět vydali na naše malebné náměstíčko, abychom vyzpovídali naše spoluobčany. Bohužel mám čím dál tím větší pocit, že jakmile přijdeme na náměstí, bleskurychle se celé vyprázdní... A pokud jsme už někoho odchytli, tak neměl čas... mno, a přitom šel jako slimejš...
A na co, že jsme se ptali? Samozřejmě byly naše otázky zaměřeny na FOTBAL!!! Takže přinášíme bleskovku se stejnou tématikou....
1) Sleduješ fotbal?
2) Koho typuješ na vítěze?
3) Co chceš na diplom?
 
 

Reklama